NISSAN QASHQAI: ІНШИЙ ПОГЛЯД НА КРОСОВЕР

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО НОВИЙ ДИЗАЙН

У 2007 році, коли на ринку вперше з’явився Nissan QASHQAI, він дійсно відкрив нову еру в автомобілебудуванні! Сьогодні ми представляємо той самий кросовер у зухвалому новому дизайні, озброєний провідними технологічними рішеннями, сучасними комунікаційними системами, із спортивною динамікою та відточеною керованістю, що забезпечує водієві повний контроль над автомобілем. Випробуйте Nissan QASHQAI — безкомпромісний міський кросовер.

</div >

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКОГО ПОВОРОТУ

Nissan QASHQAI отримав безліч захисних систем із використанням датчиків і камер. Разом вони забезпечують вашу впевненість і повний контроль над ситуацією. Дізнайтеся, що таке безпечне водіння, завдяки комплексу систем Nissan Safety Shield.

</div >

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ ІЗ СИСТЕМОЮ NISSAN CONNECT

Мультимедійна система NissanConnect* поєднала в собі не тільки стандартні аудіо- та навігаційну системи, а ще й пропонує комунікаційні функції, що відкривають швидкий доступ до ваших улюблених соціальних мереж, різноманітних послуг у дорозі та інших служб. Ваш автомобіль стане частиною сучасного інформаційного простору — так само як і ваш смартфон, планшет або комп’ютер.

</div >

5-ДЮЙМОВИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КОЛЬОРОВИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ

Розташований на панелі приладів дисплей виводить всю необхідну інформацію з бортового комп’ютера у режимі реального часу. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає можливість легко налаштувати все на свій смак.

</div >

КОНТРОЛЬ НА ВСІ 360° ІЗ СИСТЕМОЮ КРУГОВОГО ОГЛЯДУ*

Зображення від чотирьох камер, розташованих по периметру Nissan QASHQAI, утворюють єдину картинку, демонструючи всі об’єкти навколо вашого автомобіля. Ви також можете вивести на екран зображення однієї з трьох камер (передньої, задньої, справа) для більш точного та безпечного паркування.

Послуги та додатки можуть надаватися сторонніми особами, які перебувають поза зоною відповідальності Nissan, умови їх надання може бути змінено без попереднього повідомлення або виникнення зобов’язань перед Nissan або його агентами (у тому числі, з-поміж іншого, послуги, надання яких було припинено або призупинено сторонніми особами). Робота деяких функцій віддаленого доступу потребує використання сумісного мобільного телефону або пристрою, що не входить до комплекту поставки автомобіля. Послуги стільникового зв’язку надають оператори стільникового зв’язку, які перебувають поза зоною відповідальності Nissan. Послуги стільникового зв’язку можуть бути недоступні в деяких регіонах. За перебування у роумінгу та (або) прийом/передачу даних може стягуватися плата. Nissan не несе відповідальності за заміну або оновлення обладнання, а також за витрати, пов’язані зі зміною умов надання послуг.

ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ДОРІГ

ТЕХНОЛОГІЇ АКТИВНОЇ ПІДВІСКИ

Додатково до стандартних систем ABS та ESP, Nissan Qashqai оснащено комплексом систем управління шасі, які роблять автомобіль ще більш чутливим, передбачуваним у керуванні та безпечним.

</div >
</div >

ОБЛАДНАННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Nissan QASHQAI — сучасний кросовер з інтелектуальними системами та технологіями для більш комфортної й безпечної їзди та оздобленням преміального рівня.

ВІДЕООГЛЯДИ ТА ВІДГУКИ

ЧОМУ САМЕ NISSAN QASHQAI?

Nissan Qashqai — ідеальний автомобіль для міста.

Комфорт, динамічність і стиль — що ще потрібно для міського кросовера? Високий кліренс, зручне кермо, чіткі перемикання коробки передач.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Зображення та комплектації автомобілів можуть відрізнятися від наявних в автосалонах. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.