АКСЕСУАРИ
АКСЕСУАРИ NISSAN НОВИЙ РІВЕНЬ МОЖЛИВОСТЕЙКожен водій є унікальним, і компанії Nissan це добре відомо.

Практичні, захисні, спортивні та стильні, — оригінальні аксесуари Nissan допоможуть вам підкреслити свою індивідуальність.


СТИЛЬ


Найголовніше — в деталях. Кілька вдало підібраних деталей, і ваш Nissan отримає бездоганний та індивідуальний стиль.

Неповторний силует — візитівка вашого Nissan. Підкресліть його за допомогою декоративних накладок на бампери та спеціально розроблених легкосплавних дисків.

Нехай ваш Nissan засяє на вулицях міста зі спеціальними хромованими аксесуарами: накладкою на решітку переднього бампера та на край дверей багажника. Накладки на дзеркала та двері також стануть прекрасним доповненням.

Додайте накладки на пороги з підсвічуванням та спортивний комплект накладок на педалі для динамічнішого старту. А зробити салон вашого Nissan ще комфортнішим допоможуть велюрові килимки та підсвічування підлоги салону.ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ


Персоналізація допоможе зробити ваш Nissan по-справжньому унікальним, надавши йому оригінальні неповторні риси. Великий вибір рішень для інтер’єру та екстер’єру різних кольорів створює безмежні можливості для творчості.Практичність


Великий вибір практичних аксесуарів на всі випадки життя. Наші фахівці постійно вдосконалюють оригінальні аксесуари Nissan, щоб ви завжди були готові до будь-яких пригод.ПРИГОДИ:

Оригінальні аксесуари Nissan дозволять взяти з собою все необхідне. Велосипеди, лижі або сноуборд — поміститься все. Головне — це не забути паспорти.

ПОЇЗДКА НА ПРИРОДУ:

Бажаєте відпочити від міської метушні та плануєте поїздку за місто? Захистіть ваш Nissan від неприємностей на дорогах за допомогою комплекту дефлекторів, бризковиків та молдингів. А килимок в багажник і багажна сітка допоможуть зберегти лад під час перевезення.

МІСТО:

Багато пересуваєтесь по місту? Системи паркування завжди допоможуть впевнено впоратися з паркуванням у тісних міських умовах.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?Дізнайтесь більше про оригінальні аксесуари для Nissan Juke

Дізнайтесь більше про оригінальні аксесуари для Nissan Qashqai

Дізнайтесь більше про оригінальні аксесуари для Nissan X-Trail