ШАНОВНИЙ КЛІЄНТ! 

Nissan в Україні цінує вашу лояльність і вибір інноваційного автомобіля Nissan. В знак вдячності було розширено пропозиції програми лояльності Nissan.
Програма лояльності розроблена виключно для власників автомобілів Nissan, а основна мета її — допомогти скористатися Вам усіма перевагами від володіння автомобілем Nissan.

Що саме ми пропонуємо:

  1. Спеціальні умови на придбання другого або наступного Nissan*: якщо Ви або Ваші найближчі родичі є власниками автомобіля марки Nissan, Ви маєте можливість отримати додаткову знижку на придбання нового автомобіля -2% від рекомендованої спеціальної ціни. Детальніше. 
  2. Програма лояльності NISSAN FINANCE*: новий автомобіль Nissan у кредит з процентною ставкою на 2% нижче порівняно зі спеціальними умовами програми, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan. Детальніше. 
  3. Програма лояльності на обслуговування Nissan*: зареєстровані учасники в You+Nissan мають можливість отримати знижку 15% на технічне обслуговування та ремонт, а також оригінальні запасні частини, оливи та аксесуари Nissan. Детальніше.