Ціна від 3 219 370 грн

ГРАЙТЕ ЗА СВОЇМИ ПРАВИЛАМИ

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Nissan GT-R — це унікальне поєднання технологій і яскравих емоцій, він поводить себе як справжній суперкар на гоночній трасі. При цьому він з успіхом демонструє свої переваги в умовах повсякденного водіння.

Nissan GT-R NISMO

Спорткар Nissan GT-R з оптимальними аеродинамічними характеристиками вже б’є рекорди та перетворює мрії на реальність. Його динамічні характеристики, які були закладено під час збірки на заводі, забезпечують бездоганне управління в кращих традиціях автогонок.

ІСТОРІЯ NISSAN GT-R

ЕВОЛЮЦІЯ ЛЕГЕНДИ

Суперкар Nissan GT-R залишається флагманом автомобільної індустрії Nissan з 1969 року. Інновації та гострі відчуття стають звичними.

ЗНАЙОМТЕСЬ — КАЗУТОШІ МІЗУНО, ТВОРЕЦЬ СУПЕРКАРА NISSAN GT-R

 «Нашою метою було створення знакової моделі для подальшого просування наших технологій на автомобільному ринку… Проте не менш важливо було розробити новий тип суперкара», — говорить Казутоші Мізуно, творець спорткара Nissan GT-R, про те, що стоїть за високими експлуатаційними характеристиками спортивного автомобіля Nissan з кузовом купе. «Суперкари традиційно створювалися для водіїв з особливими навичками водіння. Але нашим новим багатофункціональним суперкаром може майстерно керувати будь-який водій незалежно від стану дороги».
Nissan GT-R — Казутоші Мізуно-сан

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.