Ціна від 465 510 грн

НЕ БІЙТЕСЯ ВІДРІЗНЯТИСЯ

ОСНОВНІ МОМЕНТИ

Стильний спортивний кросовер Nissan JUKE ніби створений для міських вулиць.

ВАШ NISSAN JUKE, ВАШ СТИЛЬ

Студія дизайну Nissan пропонує вам адаптувати свій кросовер Nissan JUKE за допомогою цілого ряду комплектів персоналізації. Додайте свій штрих до бездоганного стилю моделі Nissan JUKE, вибравши свій улюблений колір оздоблення, тканину, пластик і багато іншого у поєднанні з гармонійними легкосплавними колісними дисками діаметром 18 дюймів.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ ЗМІНИ НАЛАШТУВАНЬ  — ЗМІНА НАСТРОЮ НА ХОДУ

Міський кросовер Nissan JUKE працює в режимі, який відповідає вашому настрою завдяки подвійному агенту, розміщеному на передній панелі. Це система динамічної зміни налаштувань автомобіля (NDCS)*. Використовуючи інтуїтивні налаштування, змінюйте чутливість педалі акселератора та рульового колеса, щоб відчути себе справжнім спортсменом. Інші налаштування дозволяють встановити автоматичний режим кондиціонування.

ALL-MODE 4X4-i З СИСТЕМОЮ РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Традиційні повнопривідні системи розподіляють потужність автомобіля між передніми та задніми колесами. Моделі Nissan JUKE, обладнані автоматичною повнопривідною системою 4×4-i*, дозволяють додатково розподіляти потужність між задніми колесами. Така система розподілу крутного моменту направляє більший об’єм потужності на зовнішнє заднє колесо під час повороту, що дозволяє вам точно тримати курс і набирати швидкість без додаткових ускладнень.

УДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ

Міський кросовер Nissan JUKE захищає вас від несподіванок. А все тому, що цю модель обладнано комплексною системою активної безпеки Nissan Safety Shield*, у тому числі системами попередження про зміну смуги руху та розпізнавання рухомих об’єктів, а також об’єктів, що знаходяться поза зоною вашої видимості.

Емоції NISMO

Динамічні характеристики наших автомобілів — це одна з головних турбот компанії Nissan. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі особливий спортивний варіант моделі компактного кросовера Nissan JUKE — модель NISMO RS з двома можливими типами трансмісії.

ЗА ЩО ВЛАСНИКИ NISSAN JUKE ЦІНУЮТЬ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ?

Nissan JUKE

Стильний спортивний кросовер Nissan JUKE ніби створений для міських вулиць.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ВИРІЗНЯТИСЯ НА ДОРОЗІ

Nissan JUKE

Згідно з відгуками відвідувачів автосалону про Nissan JUKE, вони належним чином оцінили індивідуальність оновленого міського кросовера. Новий, ще спортивніший та виразніший дизайн екстер’єру, приголомшливо насичені кольори кузова. Оновлений Nissan JUKE — автомобіль для по-справжньому яскравих індивідуальностей, які цінують свободу самовираження, динаміку та драйв.