CИЛА ПІКАПУ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

МОЖЛИВОСТІ NISSAN NAVARA

МОЖЛИВОСТІ NISSAN NAVARA

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИКЛИКІВ

Відкрийте для себе результат 80-річного досвіду в виробництві пікапів. На відпочинку чи за роботою, Ви зможете оцінити виняткову буксирувальну потужність та велику вантажепідйомність пікапа. Вдосконалений повний привід, який доставить Вас майже куди завгодно, і жорстке шасі з багатоважільною задньою підвіскою. З Navara Ви будете готові до будь-якого виклику.

МАКСИМАЛЬНЕ БУКСИРУВАННЯ - 3500 КГ (В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВЕРСІЇ), А МАКСИМАЛЬНА ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ - ДО 968 КГ

NAVARA: ПІКАП З ВЕЛИКОЮ ПОТУЖНОЮ БУКСИРУВАЛЬНОЮ СПРОМОЖНІСТЮ ТА ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЮ

СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ NAVARA

ПІДНІМАЙТЕСЬ ТА ПРОКЛАДАЙТЕ ВАШ ВЛАСНИЙ ШЛЯХ

Куди б Ви не вирішили вирушити, Nissan NAVARA допоможе потрапити туди за будь-яких умов. Завдяки повному приводу із заднім диференціалом, пікап готовий до найскладніших завдань та місць.

ПІКАП, ЯКИЙ ПІДКОРЮЄ ДОРОГИ ТА КАМ'ЯНИСТИЙ РЕЛЬЄФ

Бездоріжжя, польові умови та дороги міста — Nissan NAVARA готовий прийняти виклик. Три режими руху: 4WD High — для легкої їзди, 4WD Low — для серйозного позашляхового руху по піску, снігу чи бруду, 2WD - для руку по асфальту. Завдяки таким системам, як Система допомоги під час старту в гору (Hill Start Assist) і Система допомоги під час спуску (Hill Descent Control), пікап готовий до тяжких викликів.

ШАСІ NAVARA: СИЛА, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ

В порівнянні з класичною рамою, Nissan Navara 4×4 має повністю рамну конструкцію. Вона виготовлена з міцної сталі для підвищення жорсткості.

ІСТОРІЯ

84 РОКИ ПОТУЖНОСТІ

Сильний, спритний і стильний, Nissan NAVARA є найновішим в лінійці пікапів Nissan (перший був створений в 1935 році). Сьогодні ми пишаємося спільною історією з більш ніж 14 мільйонами користувачів у 180 країнах. Поки на горизонті є пригода – Nissan буде продовжувати рух вперед.