ВИТРИВАЛИЙ ПІКАП, ЩО ВИРІЗНЯЄТЬСЯ КОМФОРТОМ, МОЖЛИВОСТЯМИ І ТЕХНОЛОГІЯМИ

ДИЗАЙН NAVARA

NISSANCONNECT: СУПУТНИКОВА НАВІГАЦІЯ

ЗВ’ЯЗОК ПРАВИТЬ СВІТОМ

Завдяки 7-дюймовому сенсорному екрану, який повністю інтегрується з сумісним смартфоном, легко читати візуальні знаки, також він має багато корисних пропозицій для економії часу. Нове покоління допоміжних та навігаційних систем Nissan допомагає в поїздках.

USB

Слухати свою улюблену музику, паралельно заряджаючи свій USB-сумісний прилад. Слот має підсвітку, що полегшує використання вночі.

BLUETOOTH

Використовуйте для дзвінків або безпровідного прослуховування музики в той час, коли руки будуть за кермом.

7-ДЮЙМОВИЙ МУЛЬТИ-СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

7-дюймовий мульти-сенсорний екран повністю інтегрується із сумісними смартфонами, зручний у користуванні та приємний для ока.

ДИСПЛЕЙ З РОЗШИРЕНИМ НАБОРОМ ФУНКЦІЙ

Будьте в курсі. Високоякісний 5-дюймовий кольоровий TFT-екран NAVARA легко читається і дозволяє легко та зручно користуватися навігацією, змінювати налаштування керування, змінювати музику або способи комунікації прямо на панелі приладів.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ЦІЛКОВИТО НОВИЙ СПОСІБ КЕРУВАННЯ

СМІЛИВА ПОДОРОЖ

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ NAVARA

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ NAVARA

Беріть з собою все, що хочете, адже всередині NAVARA багато місця. Глибока центральна консоль та кишені на вхідних дверях зберігають важливі предмети в межах досяжності. В кабінах також є додаткове місце зберігання під заднім сидінням, що допомагає захистити ваші цінні речі.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КЛЮЧ

За допомогою інтелектуального ключа Ви зможете розблокувати Nissan NAVARA, просто натиснувши кнопку на дверній ручці з ключем в кишені або сумці. Завдяки розумному сенсору, він буде працювати тільки з дверима поруч із Вами, що робить його надзвичайно зручним та надійним.

КНОПКА “СТАРТ”

Вам більше не доведеться плутати ключі. Запускайте двигун та виїзджайте за допомогою власних ключей у кишені або сумці.

ПЕРЕДНІ СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Навіть якщо зовні мороз, затишок всередині можна ввімкнути одним натиском кнопки.

КУЗОВ ДЛЯ ВАШИХ ПОТРЕБ

ДЛЯ РОБОТИ ТА ВІДПОЧИНКУ

МІЦНИЙ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ, КУЗОВ ПІКАПА ДОПОМОЖЕ ВАМ В ПРАЦІ І НА ВІДПОЧИНКУ

ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ

NAVARA – ПІКАП, ЩО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС

Безпека є основною частиною філософії Nissan. Ми використовуємо комплексний підхід під час в проектування та розроблення кожного автомобіля. Розширений набір систем допоможе Вам впоратися з несподіваними ситуаціями та зменшити ризик травмування в разі зіткнення.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Світлодіодні фари NAVARA не тільки стильні — вони також надають максимальну видимість вдень та вночі.

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ”

Денні ходові вогні автоматично включаються, коли двигун запускається, і при слабкому освітленні вони самі включають ближнє світло. Якщо Ви забудете вимкнути фари, по досягненню місця призначення, вони вимкнуться автоматично, але не відразу адже освітлять Ваш шлях до дверей.