Його інноваційність захоплює. Продуманий  та витончений новий дизайн зачаровує. Новий Nissan QASHQAI поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд і ефективну аеродинаміку.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН

НОВИЙ ДИЗАЙН ІЗ ПОВНІСТЮ ЗМІНЕНОЮ ПЕРЕДНЬОЮ ЧАСТИНОЮ НАДАЄ НОВОМУ NISSAN QASHQAI НОВІ ЕЛЕГАНТНІ РИСИ.

НОВИЙ УДОСКОНАЛЕНИЙ ІНТЕР’ЄР, ДОВЕДЕНИЙ ДО ДОСКОНАЛОСТІ, ДЛЯ ВАШОГО АВТОПАРКУ.

ОПТИМІЗАЦІЯ СУКУПНОЇ ВАРТОСТІ ВОЛОДІННЯ

ІНТЕРВАЛ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ 1 РІК АБО 20 000 КМ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ З ДИЗЕЛЬНИМ ДВИГУНОМ ТА 1 РІК АБО 15 000 КМ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ З БЕНЗИНОВИМ ДВИГУНОМ

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ ДО АВТОПАРКУ

Контроль «сліпих зон»
Система попередить водія у випадку виявлення транспортних засобів у «сліпій зоні», яку він не бачить.

Інтелектуальна система екстреного гальмування
Система попередить водія про наявність перешкод на шляху та за потреби забезпечить зниження швидкості.

Інтелектуальна система кругового огляду
Інтелектуальна система кругового огляду використовує 4 камери, щоб створити панорамний огляд простору навколо нового Nissan QASHQAI, завдяки чому рух назад і паркування виконуються більш просто і точно.

Універсальне багажне відділення
Новий Nissan QASHQAI можна адаптувати з урахуванням потреб вашої компанії. Можна скласти заднє сидіння або організувати цілком пласку поверхню для великого вантажу — використовуйте простір раціонально, щоб зберігати всі речі в порядку.

ЕФЕКТИВНО ДЛЯ ВАС І ВАШИХ ВОДІЇВ

NissanConnect
Від покрокової навігації та функцій, які допомагають керувати автомобілем, до номера абонента, який телефонує, вся необхідна інформація відображається в реальному часі безпосередньо перед очима водія.

Поглинання шуму дороги
Спеціально змодельований, чутливий до зміни швидкості кузов Nissan QASHQAI підтримує зовнішні вібрації та шум на мінімальному рівні.

Дисплей Advanced Drive-Assist™
Завдяки тому, що вся необхідна інформація зосереджена прямо по центру панелі приладів на 5-дюймовому кольоровому дисплеї, водіям тепер простіше сконцентруватися під час руху.

Інтелектуальна система контролю траєкторії руху
Інтелектуальна система контролю траєкторії Nissan вмикає плавне гальмування, щоб запобігти трясці на нерівних ділянках дороги, забезпечуючи комфортний плавний рух.

Контакти

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

ПІДТРИМКА ВАШОГО БІЗНЕСУ

Компетентні спеціалісти компанії Nissan охоче нададуть нашим клієнтам, які володіють автопарками, кваліфіковану підтримку, консультацію та технічне обслуговування. Ми робимо все можливе, щоб підтримати вас, ваші автомобілі та бізнес на шляху до успіху.

МЕРЕЖА Дилерських Центрів

Наші спеціалісти з автопарків розроблять найбільш практичне та доступне рішення для вашого бізнесу незалежно від кількості автомобілів у вашому автопарку.

ГАРАНТІЯ НА 3 РОКИ АБО 100 000 КМ ПРОБІГУ

Ви отримуєте спецільні умови на обслуговування, а також гарантію на 3 роки або 100 000 км пробігу.

NISSAN FINANCE

Ми розуміємо важливість індивідуального обслуговування покупців, і тому пропонуємо вам спеціальне фінансове рішення, яке відповідатиме безпосередньо вашим вимогам і можливостям.