NISSAN X-TRAIL

ТВОЯ ІСТОРІЯ ПРИГОД

Nissan X-TRAIL поділяє вашу жагу до пригод. Він допоможе вам дістатися туди, куди забажаєте, а комфорт і технології зроблять вашу подорож безпечною та цікавою.

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР

ІНТЕР’ЄР

Інтер’єр X-TRAIL подарує вам комфорт за будь-яких умов за бортом. Насолоджуйтесь панорамним дахом з електроприводом, шкіряними сидіннями* з подвійною прострочкою, світлодіодним освітленням салону та чорним лакованим оздобленням панелі приладів з металевими вставками. Усе підкреслює вишуканий стиль — куди б ви не кинули оком.

Максимум комфорту для всіх

Передні сидіння ZERO GRAVITY з посиленою підтримкою спини подарують вам космічний комфорт. Задні сидіння, що переміщуються вперед і назад, оснащено механізмом регулювання кута нахилу спинки та піднято вгору, що створює ефект театральної посадки для кращого огляду. Nissan X-TRAIL піклується про кожного пасажира.

РозмІщуйте вантаж без зусиль

Система організації багажного відділення Nissan X-TRAIL проста і практична. Відрегулювати полки та роздільники для організації багажного простору можна всього однією рукою.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ ALL-MODE 4X4-i

ІНТУЇТИВНИЙ ПОВНИЙ ПРИВІД

Система повного приводу* Nissan X-TRAIL практично миттєво перерозподіляє крутний момент на колеса з найкращим зчепленням з дорогою, допомагаючи зберегти керованість і якість руху. Це дозволяє вам упевнено почувати себе на мокрій або засніженій дорозі, а також з легкістю проходити навіть найкрутіші повороти.

КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Nissan X-TRAIL із сучасною інформаційно-розважальною системою NissanConnect* зробить ваші поїздки ще більш захоплюючими та безпечними.

ВІДЕООГЛЯДИ ТА ВІДГУКИ

ЗА ЩО ВЛАСНИКИ NISSAN X-TRAIL ЦІНУЮТЬ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ?

Справжній автомобіль XXI століття.

Сучасний, динамічний, із просторим салоном, провідними системами безпеки та продуманою ергономікою, цей автомобіль по праву заслужив найкращі відгуки.

* Зазначені опції наявні не в усіх комплектаціях.

Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Зображення та комплектації автомобілів можуть відрізнятися від наявних в автосалонах. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації.