Новий Nissan X-TRAIL — це ще більш сміливий автомобіль з повним приводом, який має все, що потрібно вашій компанії: спортивний дизайн, надійну роботу різноманітних функцій та передові технології. Nissan X-TRAIL — це оптимальне поєднання ефективності та потужності.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН

Аеродинамічні панелі навколо стійок та низьке аеродинамічне дно кузова забезпечують тиху їзду та низьке споживання палива.

Завдяки тому, що вся необхідна інформація зосереджена прямо по центру панелі приладів на 5-дюймовому кольоровому моніторі Advanced Drive-Assist, водії почуватимуться більш впевнено за кермом.

ОПТИМІЗАЦІЯ СУКУПНОЇ ВАРТОСТІ ВОЛОДІННЯ

На відміну від ступінчастих коробок передач варіатор з електронним керуванням від Nissan забезпечує плавне збільшення потужності, а тепер ще й може працювати в екорежимі.

ІНТЕРВАЛ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ 1 РІК АБО 20 000 КМ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ З ДИЗЕЛЬНИМ ДВИГУНОМ ТА 1 РІК АБО 15 000 КМ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ З БЕНЗИНОВИМ ДВИГУНОМ

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ ДО АВТОПАРКУ

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Інтелектуальна система кругового огляду використовує 4 камери, щоб створити панорамний огляд простору навколо Nissan X-TRAIL, завдяки чому рух назад і паркування виконуються більш точно і безпечно.

РАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Створюйте різноманітні конфігурації для максимально ефективного розміщення вантажу. Завдяки цьому ви отримаєте просте в керуванні та багатофункціональне рішення для зберігання різних видів вантажу.

ДОСТУП ДО БАГАЖНИКА ЗА ДОПОМОГОЮ Hands-Free
За наявності у кишені чіп-ключа водієві достатньо махнути ногою під центральною частиною бампера, щоб відкрити двері багажника.

ЕФЕКТИВНО ДЛЯ ВАС І ВАШИХ ВОДІЇВ

МОНІТОР ADVANCED DRIVE-ASSISТ
Завдяки тому, що вся необхідна інформація зосереджена прямо по центру панелі приладів на 5-дюймовому кольоровому моніторі Advanced Drive-Assist, водії почуватимуться більш впевнено за кермом.

НОВА СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НЕРУХОМОСТІ
Система утримує транспортний засіб у нерухомому стані, при цьому водію не потрібно тримати ногу на педалі гальма або застосовувати ручне гальмо.

СИСТЕМА ІНТУЇТИВНОГО ПОВНОГО ПРИВОДУ
Nissan X-TRAIL може адаптуватися до зміни умов у 30 разів швидше, ніж моргає око. Коли починається дощ або сніг, система автоматично перерозподіляє потужність на ті колеса, на яких вона потрібна більше.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Ця система постійно відстежує присутність автомобілів і пішоходів на шляху руху та у випадку виявлення небезпеки робить попередження та застосовує гальмування. Крім того, система має функцію попередження про поперечний рух позаду.

КОНТАКТИ

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

ПІДТРИМКА ВАШОГО БІЗНЕСУ

МЕРЕЖА ДИЛЕРСЬКИХ ЦЕНТРІВ

Наші спеціалісти з автопарків розроблять найбільш практичне та доступне рішення для вашого бізнесу.

ГАРАНТІЯ НА 3 РОКИ АБО 100 000 КМ ПРОБІГУ

Стандартно ви отримуєте спеціальні умови на обслуговування, а також гарантію на 3 роки або 100 000 км пробігу.

NISSAN FINANCE

Ми розуміємо важливість індивідуального обслуговування покупців, і тому пропонуємо вам спеціальне фінансове рішення, яке відповідатиме безпосередньо вашим вимогам і можливостям.