НАЗУСТРІЧ ПРИГОДАМ. NISSAN X-TRAIL 

ЦІНА ВІД

685 540 грн

КРЕДИТ ВІД 0,01% РІЧНИХ ДО 3-Х РОКІВ¹

Щомісячний платіж*

6 775 грн

КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

ОСОБЛИВОСТІ КОНЦЕПЦІЇ INTELLIGENT MOBILITY 

Системи Intelligent Mobility в Nissan X-TRAIL — ваша допомога у забезпеченні впевненого та надійного керування автомобілем.

АВТОМОБІЛЬ З ПОВНИМ ПРИВОДОМ, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ 

Насолоджуйтесь часом, проведеним з близькими, завдяки цьому великому, впевненому кросоверу, в якому є все, що потрібно для успіху: потужний дизайн, солідна функціональність, надсучасні технології, комфорт і гнучкі можливості для активного проведення часу.

ПРЕМІАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ПОЗАШЛЯХОВИКА 

Сталеві та хромовані елементи дизайну, нові передні фари та нові литі диски дозволяють Nissan X-TRAIL залишатися суперником, з яким не можна не рахуватися.

 

БУДЬ-ЯКІ ДОРОГИ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ 

Інноваційні технології динамічного водіння та інтелектуальна система приводу 4х4 роблять Nissan X-TRAIL надзвичайно чутливим позашляховиком, який адаптується до будь-яких умов їзди.
 

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ 

Виведіть свій позашляховик Nissan X-TRAIL на новий рівень за допомогою стильних аксесуарів, які організують простір і забезпечують захист.

 

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?


CRM-форма з'явиться тут

Авто відкрите до замовлення у офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтеся у офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків і які не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції).
* Під виразом «Довершений кросовер» мається на увазі вдосконалення технічних та візуальних характеристик автомобіля у порівняні з попередньою версією моделі у лінійці Nissan Qashqai.
[1] Крісла виготовлені частково зі шкіри, частково з ПВХ.
[2] Функція масажу доступна тільки в передніх сидіннях в комплектації Tekna+.
[3] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин і умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Щодо правил і умов використання технологій Nissan, будь ласка, зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
[4] Щоб використовувати служби NissanConnect, вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти в систему за допомогою вашого імені користувача та пароля. Для використання безкоштовного додатка служб NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-карта з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Усі служби залежать від покриття мобільної мережі.
[5] Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).
[6] Дисплей Head-up — це технологія, за якої корисна інформація проєктується на лобове скло; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від ситуації на дорозі.