АВТОМОБІЛІ NISSAN E-POWER 

Унікальний досвід керування електрифікованим Nissan з безпровідною зарядкою


e-POWER, потужне поєднання 

Унікальна для Nissan технологія e-POWER поєднує в собі бензиновий двигун, що заряджає акумуляторну батарею, та електричний мотор, що передає крутний момент на колеса. Гібридний автомобіль працює подібно до електрокару, зменшуючи викиди та витрати на обслуговування. Та оскільки вам не потрібно здійснювати зарядку від мережі, немає потреби змінювати звички керування автомобілем. На додаток до двигуна внутрішнього згоряння технологія e-POWER також використовує регенеративне гальмування для підтримки заряду акумулятора.

 

Як усе це працює? 


Заправка бензином, робота на електриці 

Відчуйте задоволення від керування електрифікованим Nissan Qashqai з технологією e-POWER. Насолоджуйтесь тихим, плавним рухом та комфортом під час кожної поїздки без потреби заряджання.
 

Підзаряджається на ходу 

e-POWER не потребує заряджання від мережі. Бензиновий двигун виробляє енергію, яка підзаряджає акумулятор, коли автомобіль цього потребує. Саме батарея живить електричний мотор для приведення в рух коліс.
 

Перероблює енергію гальмування 

Тертя внаслідок гальмування продукує енергію, а технологія e-POWER не дозволяє марнувати її. Система регенеративного гальмування перетворює енергію та спрямовує її до акумуляторної батареї, підвищуючи ефективність споживання палива.
 

e-POWER: найкраще від керування електрокаром 


Тиша та комфорт

Електричний мотор тихо працює, а в поєднанні з бензиновим двигуном, продукує мінімальну кількість викидів. Тож керування автомобілем e-POWER дарує приємні й комфортні відчуття.
 

Гнучкість керування 

Завдяки приведенню коліс у рух електричним мотором ви насолоджуєтеся таким самим миттєвим крутним моментом і плавним пришвидшенням, які так подобаються власникам електрокарів. Розумна педаль e-Pedal Step пропонує вам цікаве керування в спортивному режимі, коли ви маєте на це настрій.

 

Менший вплив на довкілля 

Насолоджуйтеся екологічнішим керуванням завдяки технології e-POWER. Завдяки скороченню викидів CO2 та твердих часток автомобіль залишає менший слід у довкіллі в порівнянні зі звичайними транспортними засобами, що працюють на бензині.
 

e-POWER: найкраще від керування електрокаром 


Без зайвих хвилювань про запас ходу

e-POWER уберігає вас від турбот, з якими спочатку стикалися деякі власники електрокарів. Оскільки заряд батареї підтримується бензиновим двигуном, ви можете розпочати тривалу подорож без хвилювань щодо зменшення заряду. Просто заправляйтеся як завжди та продовжуйте пересуватися у звичному режимі.

Менше заправок, менше витрат на обслуговування

Завдяки технології e-POWER ви можете проїхати набагато більше на повному баку, оскільки бензиновий двигун використовується тільки для заряджання більш енергоефективної електричної акумуляторної батареї. Батарея також частково підзаряджається енергією, що виробляється під час гальмування. Це означає менше заправок та більше економії в тривалій перспективі.

Комфортніше керування 
Натисканням перемикача ви можете активувати e-Pedal Step — це одна педаль для пришвидшення й для гальмування. e-Pedal Step звільняє від необхідності перескакувати з однієї педалі на іншу під час руху містом із частими зупинками-зрушеннями або під часу підйому. Додайте до цього тихохідний двигун — і відчуєте більше контролю та комфорту за кермом.

Дізнайтеся більше про всі наші електрифіковані силові агрегати