«NISSAN SMART» ВІД NISSAN FINANCE

Nissan представляє нову кредитну програму «Nissan Smart» від Nissan Finance.

«Nissan Smart» від Nissan Finance — це можливість придбати автомобіль більш високого класу або комплектації, залишаючись при цьому в рамках запланованого бюджету, або істотно знизивши щомісячні платежі по кредиту — до 2-х разів у порівнянні з класичним кредитом. 

Кредитна програма «Nissan Smart» від Nissan Finance — раціональний та вигідний спосіб стати власником нового кросовера Nissan. Умови кредитування за новою програмою також дають змогу придбати автомобіль в кращій комплектації або змінювати його частіше. 

Відвідайте наш дилерський центр та дізнайтеся про ще більш комфортні умови кредитування на нові кросовери Nissan.  

В чому переваги програми «Nissan Smart»?

 • наявність суми залишкового платежу в розмірі 30% від вартості автомобіля (клієнт сплачує в кінці кредитного терміну); 
 • комфортні щомісячні платежі (клієнт виплачує протягом кредитного терміну); 
 • наявність гарантії викупу автомобіля дилером за ціною не нижче розміру залишкового платежу (30%). 

На які моделі діє програма «Nissan Smart»?

 • На весь модельний ряд Nissan, який можна придбати в офіційних дилерських центрах Nissan.  

На який період розраховане кредитування за програмою «Nissan Smart»?

Період кредитування за програмою «Nissan Smart» від Nissan Finance становить 3 роки.  

Відсоткові ставки Nissan Smart

 • Модель: JUKE, QASHQAI, X-TRAIL
 • Аванс: від 30%
 • Термін кредитування: 9,99%
 • Залишкова вартість: 30%

Умови програми лояльності:

 • Обов’язкова реєстрація на порталі You+Nissan.
 • Діє тільки для автомобілів старше 3-х років. 
Наше переконання — Ви та Ваш автомобіль заслуговуєте на відмінне обслуговування!  

Программа лояльности Nissan Finance

Ви можете придбати новий автомобіль Nissan у кредит з процентною ставкою на 2% нижче порівняно зі спеціальними умовами програми, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan. 


НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • Паспорт Позичальника та копія паспорта дружини/чоловіка Позичальника (всі сторінки з інформацією); 
 • Документ, що підтверджує присвоєння податкового номера Позичальнику та його дружині/чоловіку; 
 • Акт вибору автомобіля, специфікація або рахунок-фактура на автомобіль; 
 • Документи щодо фінансового стану Позичальника; 
 • Інші документи за вимогою банку. 

Для фізичної особи:

Довідка з місця роботи Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк, що підтверджує посаду Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні шість місяців. 

Для фізичної особи яка має статус ФОП:

 • Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Свідоцтво платника єдиного податку або витяг з реєстру платників єдиного податку; 
 • Податкова декларація фізичної особи-підприємця: за останні 2 роки (якщо річні) або за останні 5 кварталів (якщо квартальні); 
 • Виписка з рахунку, відкритого Позичальнику для ведення підприємницької діяльності, за останні 12 місяців із зазначенням призначення платежу, засвідчена підписом та печаткою банку; 
 • Для IT-клієнтів: договір про надання послуг (якщо виписка не містить інформації щодо найменування роботодавця). 

Погашення кредиту

 • Відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.  
 • Дострокове погашення кредиту можливе в будь-який час, без комісії та додаткових витрат
 • Метод погашення кредиту та процентів: щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом.

Додаткові витрати

 • Внесення запису до Державного реєстру обтяжень рухомого майна — одноразово 100 грн; 

* Ви можете отримати кредит «Nissan Smart» для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний термін – 36 місяців, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – 12,99% річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,50%, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн, комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів з державних реєстрів – 199 грн (за 1 особу). Реальна процентна ставка становить 14,89% річних. Залишкова вартість 30%. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Діюча спеціальна ціна на NISSAN JUKE у версії VISIA Base 1.6 (94 к.с.), 2WD, МКП-5 станом на 01.09.2018р. ** Ви можете отримати кредит «Nissan Smart» для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний термін – 36 місяців, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – 9,99% річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,50%, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн, комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів з державних реєстрів – 199 грн (за 1 особу). Реальна процентна ставка становить 11,83% річних. Залишкова вартість 30%. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Діюча спеціальна ціна на NISSAN QASHQAI 2018 року, у версії VISIA 1.2 (115 к.с.), 2WD, МТ станом на 01.09.2018р. та NISSAN X-TRAIL 2018 року, у версії VISIA 2.0 (144 к.с.), 2WD, МТ станом на 01.09.2018р. Дана програма лояльності діє до моменту припинення з боку ТОВ «Ніссан Мотор Україна» шляхом повідомлення на сайті nissan.ua та через офіційну дилерську мережу Ніссан. Програма лояльності діє в офіційній дилерській мережі Nissan на території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій проведення Операції Об’єднаних Сил.