Оригінальні аксесуари

Кожен водій є унікальним, і компанії Nissan це добре відомо. Практичні, захисні, спортивні та стильні, — оригінальні аксесуари Nissan допоможуть вам підкреслити свою індивідуальність. 

Просимо мати на увазі, що у разі придбання та встановлення оригінальних аксесуарів у офіційному дилерському центрі Nissan, на них діє гарантія виробника! 

Стандартна гарантія складає 1 рік без обмеження пробігу. При встановленні аксесуарів до передачі автомобіля при продажу, гарантія триває до закінчення гарантійного терміну на автомобіль!   

Найголовніше — в деталях стиль

  • Неповторний силует — візитівка вашого Nissan. Підкресліть його за допомогою декоративних накладок на бампери та спеціально розроблених легкосплавних дисків. 
  • Нехай ваш Nissan засяє на вулицях міста зі спеціальними хромованими аксесуарами: накладкою на решітку переднього бампера та на край дверей багажника. Накладки на дзеркала та двері також стануть прекрасним доповненням. 
  • Додайте накладки на пороги з підсвічуванням та спортивний комплект накладок на педалі для динамічнішого старту. А зробити салон вашого Nissan ще комфортнішим допоможуть велюрові килимки та підсвічування підлоги салону.   

Великий вибір рішень. Персонализація

Персоналізація допоможе зробити ваш Nissan по-справжньому унікальним, надавши йому оригінальні неповторні риси. Великий вибір рішень для інтер'єру та екстер'єру різних кольорів створює безмежні можливості для творчості. 

Оригінальні аксесуари Nissan. Практичність

Пригоди. Оригінальні аксесуари Nissan дозволять взяти з собою все необхідне. Велосипеди, лижі або сноуборд — поміститься все. Головне — це не забути паспорти.

Поїздка на природу. Бажаєте відпочити від міської метушні та плануєте поїздку за місто? Захистіть ваш Nissan від неприємностей на дорогах за допомогою комплекту дефлекторів, бризковиків та молдингів. А килимок в багажник і багажна сітка допоможуть зберегти лад під час перевезення.   
Місто. Багато пересуваєтесь по місту? Системи паркування завжди допоможуть впевнено впоратися з паркуванням у тісних міських умовах.

Хочете дізнатися більше? Завантажте брошури та виберіть аксесуари, що підкреслять індивідуальність вашого Nissan