Купити оригінальні запасні частини на автомобілі Ніссан в Івано-Франківську та Україні. 

Компанія NISSAN випускає високоякісні автомобілі, використовуючи найбільш розвинені, високотехнологічні стандарти якості. В першу чергу це відноситься до комплектуючих, з яких збираються всі автомобілі на заводах NISSAN в світі. Всі оригінальні запасні частини NISSAN, що поставляються на вторинний ринок, теж проходять строгий відбір, як і комплектуючі для конвеєра. Ми знаємо, як мінімум, п'ять причин по яким вам набагато краще користуватися тільки оригінальними запасними частинами NISSAN.  

Безпека

Безпека сучасного автомобіля NISSAN - це найбільш важливий аспект роботи всіх інженерів концерну. Автомобіль повинен зберігати еталонний рівень безпеки в найскладніших дорожніх умовах: на високій швидкості; на слизькому покритті; при сильних нерівностях дороги. Для створення автомобіля з такими високими стандартами безпеки, використовуються найбільш досконалі методи виробництва деталей: від гайки до мотора. Використовуючи оригінальні запасні частини NISSAN, Ви забезпечуєте максимальну безпеку роботи, як самої деталі, так і всього автомобіля в цілому.  

Сумісність

Сучасний автомобіль NISSAN - це понад 10 тисяч різних деталей, що працюють набагато більш злагоджено, ніж дорогий швейцарський годинник. Сумісність всіх комплектуючих та вузлів автомобіля NISSAN досягається за рахунок складних розрахунків великої групи інженерів NISSAN. Використовуючи нові оригінальні запасні частини NISSAN, Ви зберігаєте своєму автомобілю його стовідсоткову працездатність, а собі повну впевненість за кермом.

Гарантія

Гарантія на новий сучасний автомобіль NISSAN - формується з гарантії на всі його комплектуючі. Це стало результатом багаторічної наполегливої праці фахівців всіх рівнів NISSAN щодо забезпечення найвищого рівня якості всіх комплектуючих. Надаючи гарантію в 1 рік з моменту установки нової оригінальної запасної частини NISSAN, ми гарантуємо Вам повну впевненість у Вашому автомобілі NISSAN.

Зручність

Зручність обслуговування свого автомобіля - це можливість зберегти час для більш важливих та приємних справ. Комфорт, яким забезпечує NISSAN своїх покупців автомобілів, ми привнесли і в оригінальні запасні частини. Купуючи оригінальні запасні частини у офіційного дилера, ви завжди будете впевнені в якості Вашого автомобіля та якості комплектуючих, поставлених на нього.  

Вигода

Можливість зберегти високу залишкову вартість вашого автомобіля після декількох років - це складний комплексний процес, в який залучені багато фахівців компанії NISSAN, створюючи технічно досконалі, зручні та надійні автомобілі. При використанні оригінальних запасних частин, Ви забезпечуєте Ваш автомобіль високою залишковою вартістю, та тим самим зберігаєте Ваші доходи для інших цілей.  

Для уточнення інформації по наявності запасних частин та замовлення їх для вашого автомобіля Nissan можете звернутися в наш сервісний центр або за тел.: 0 800 330 980